Pro jednotlivce

Měsíční licence

219

Doba trvání

Jeden měsíc

Vstup do webové aplikace SPU V lavici na dobu 30 dní, který umožní přístup ke všem cvičením, vstup na blog, vyhodnocení úspěšnosti, možnost pokračovat tam, kde účastník skončil a mnoho dalšího.

Objednat

Tříměsíční licence

519

Doba trvání

Tři měsíce

Vstup do webové aplikace SPU V lavici na dobu 3 měsíců, který umožní přístup ke všem cvičením, vstup na blog, vyhodnocení úspěšnosti, možnost pokračovat tam, kde účastník skončil a mnoho dalšího.

Objednat

Roční licence

1119

Doba trvání

Jeden rok

Vstup do webové aplikace SPU V lavici na dobu 12 měsíců, který umožní přístup ke všem cvičením, vstup na blog, vyhodnocení úspěšnosti, možnost pokračovat tam, kde účastník skončil a mnoho dalšího.

Objednat

Pro skupiny/školy

Měsíční licence

319

Doba trvání

Jeden měsíc

Vstup do webové aplikace SPU V lavici na dobu 30 dní, pro 10 žáků příslušné školy, který umožní přístup ke všem cvičením, vstup na blog, vyhodnocení úspěšnosti, možnost pokračovat tam, kde účastník skončil a mnoho dalšího.

Objednat

Tříměsíční licence

999

Doba trvání

Tři měsíce

Vstup do webové aplikace SPU V lavici na dobu 3 měsíců, pro 10 žáků příslušné školy, který umožní přístup ke všem cvičením, vstup na blog, vyhodnocení úspěšnosti, možnost pokračovat tam, kde účastník skončil a mnoho dalšího. Možnost využít financování z doporučení ŠPZ.

Objednat

Roční

1999

Doba trvání

Jeden rok

Vstup do webové aplikace SPU V lavici na dobu 12 měsíců, pro 10 žáků příslušné školy, který umožní přístup ke všem cvičením, vstup na blog, vyhodnocení úspěšnosti, možnost pokračovat tam, kde účastník skončil a mnoho dalšího. Možnost využít financování z doporučení ŠPZ.

Objednat